O nas

UNIMOR DEVELOPMENT S.A.

Misją firmy UNIMOR DEVELOPMENT jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów, które dzięki praktycznym rozwiązaniom stworzą idealne otoczenie dla biznesu. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie spełnianie oczekiwań naszych Klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu i dbałości o szczegóły, pragniemy stwarzać przyjazne środowisko pracy, w którym nasi Klienci będą mogli się rozwijać.

Działalność Spółki UNIMOR DEVELOPMENT koncentruje się na kreowaniu projektów deweloperskich oraz zarządzaniu posiadanym nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem.

UNIMOR DEVELOPMENT przynależy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej będącej liderem polskiego przemysłu i jednym z największych koncernów obronnych w Europie. Strukturę Grupy PGZ tworzą także spółki zarządzające inwestycjami i nieruchomościami zlokalizowanymi na najważniejszych rynkach regionalnych w Polsce.

 

Naszą siłą są kompetencje

Tomasz Sowiński

Tomasz Sowiński

Prezes Zarządu

Arkadiusz Szostakiewicz

Arkadiusz Szostakiewicz

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Paweł Brukszo

Paweł Brukszo

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Patrycja Matusik

Patrycja Matusik

Sekretarz Rady Nadzorczej

Tomasz Sowiński – Prezes Zarządu

Arkadiusz Szostakiewicz – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, specjalizacja bankowość i finanse. Doświadczenie zawodowe zdobywał w administracji publicznej. Aktualnie wykonuje zawód audytora wewnętrznego w holdingu przemysłowym, zarządzając zespołami audytowymi. Główne obszary zainteresowania zawodowego to procesy produkcyjne, zarządzanie ochroną środowiska i bezpieczeństwem energetycznym, zarządzanie strategiczne i finanse.

Paweł Brukszo – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Piastuje stanowisko Prezesa Zarządu UNITRA S.A., spółki zarządzającej nieruchomościami komercyjno-biurowymi i mieszkaniowymi w Warszawie. W Radzie Nadzorczej UNIMOR Development zasiada od 2008 r. Jest laureatem międzynarodowych konkursów prawniczych – Professor Telders Moot Court Competition w Hadze i Competition Rene Cassin w Strassbourgu. Paweł Brukszo jest absolwentem George Mason University w Fairfax (Stany Zjednoczone) oraz Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Głowna Handlowa) w Warszawie.

Patrycja Matusik – Sekretarz Rady Nadzorczej

Kalendarium

1957

1958

1972

1981

1994

1995 - 1997

2010 - 2011

2013

2014

2016

2022