Nasze inwestycje

POMERANIA OFFICE PARK, Gdańsk

Doskonała lokalizacja, dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej, wysoki standard wykończenia przestrzeni oraz unikalny projekt architektoniczny, stanowiący połączenie nowoczesności z historyczną zabudową Starego Przedmieścia Gdańska – to kluczowe elementy kompleksu Pomerania Office Park. Inwestycja obejmuje trzy nowoczesne budynki biurowo-usługowe o łącznej powierzchni ponad 17 tys. m2. Projekt obiektu zakłada wykorzystanie najnowszych rozwiązań architektonicznych, umożliwiających szybką i dowolną aranżację przestrzeni, spełniając tym samym oczekiwania różnych grup najemców.

 

 Pobierz katalog

Budynek ZEFIR – ul. Żabi Kruk • Gdańsk

ZEFIR to nowoczesny, czterokondygnacyjny biurowiec oferujący ponad 4.600 mpowierzchni na wynajem oraz 90 miejsc parkingowych umiejscowionych na wydzielonym, wewnętrznym dziedzińcu. W budynku wykorzystano najnowsze rozwiązania architektoniczne umożliwiające szybką i dowolną aranżację przestrzeni biurowych i usługowych.

Więcej

Lokalizacja

Usytuowanie budynków w bezpośrednim centrum Gdańska gwarantuje szybki dostęp do zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej. W bliskim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również stacja SKM Gdańsk-Śródmieście. Umiejscowienie obiektu zapewnia także dogodne połączenie z kluczowymi arteriami – obwodnicą Trójmiasta i autostradą A1.

Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowa poprzez połączenie dwóch elementów. Pierwszym niewątpliwie jest idealne położenie pod względem komunikacyjnym. Dojazd do nieruchomości jest niezwykle komfortowy zarówno dla zmotoryzowanych użytkowników, jak i tych korzystających z transportu miejskiego. Drugim aspektem jest bliskość Głównego Miasta, zwanego Starówką, i jego licznych atrakcji. Specyfika tej historycznej dzielnicy Gdańska sprawia, że położenie nieruchomości charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą i wysokim prestiżem.